Zjarrë në një fshat të Strugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 03.06.2021 në MPB- Strugë u raportua se nnjê fushë është përfshirë nga zjarri në fshatin Bixhov të Strugës.

Nga kryerja e inspektimit u arrit në përfundimin se nuk ka të lënduar nga zjarri , dhe Njësia Territoriale e Zjarrfikjes nga Struga ndërhyri për ta shuar atë.

(Struga Ekspres)

Zjarrë në një fshat të Strugës shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy