Apple ndërpret iPod touch pas 21 vitesh

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple ka njoftuar se do të ndërpresë riprodhuesin e saj origjinal të muzikës, iPod touch. Firma thotë se do të mbetet e disponueshme për të blerë “derisa stoqet zgjasin”.

Është përditësuar për herë të fundit në 2019.

MP3 player-i ikonë u lançua në vitin 2001 dhe mund të ruante 1000 këngë. Sot ka më shumë se 90 milionë këngë të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy