Apple pret të shesë iPhone të palosshëm më 2023

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjiganti teknologjik Apple po pret që të shesë mes 15 dhe 20 milionë iPhone të palosshëm kur të dalin në shitje në vitin 2023, sipas një raportimi brenda kompanisë.

Telefoni do të ketë ekran me madhësi 8-inç, sipas raportimit të “9to5Mac”.

“Ne parashikojmë që pajisjet e palosshme si segment mes telefonave, tabletëve e laptopave për të ardhmen. Në atë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy