Apple prezanton iPhone 12 dhe iPhone 12 mini në ngjyrë të re vjollcë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple sot ka zbuluar iPhone 12 dhe iPhone 12 mini në ngjyrë vjollcë. Kjo ngjyrë e re thekson bukur skajet e sheshta të aluminit që i ka iPhone 12, të cilat përputhen në mënyrë të përsosur me ngjyrën e xhamit të pasëm. Të dy modelet kanë sistem të përparuar të kamerës së dyfishtë që sjellë fotografi të bukura dhe po ashtu cilësi të lartë të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy