Apple prezanton modelin iPhone 13 e ri, hapësira e ruajtjes deri në 1 TB

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dizajn i përmirësuar, stabilizimi i sensorit, dizajn më i gjelbër. IPhone 13 ka mbërritur!

Tim Cook prezantoi IPhone 13 të ri, duke cekur qëndrueshmërinë, rezistencën ndaj ujit dhe jetëgjatësinë e baterisë, me një mburojë qeramike në pjesën e përparme.

Rezistenca IP68 është ende atje, siç është Notch, kështu që nuk ka kamerë nën ekran. Kamera e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy