Bien nga sistemi Facebooku dhe Instagrami

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Facebooku dhe Instagrami kanë rënë nga sistemi për pak minuta, kanë raportuar mijëra përdorues të këtyre rrjeteve sociale në Downdetector.

Përdoruesit janë ankuar se Facebooku dhe Instagrami nuk po u hapen fare.

Ende nuk dihen arsyet pse ka ndodhur një gjë e tillë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy