BlockFi u dërgoi gabimisht qindra Bitcoin përdoruesve të tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kompania e kriptovalutave BlockFi u dërgoi gabimisht qindra Bitcoin në vlerë milionëshe përdoruesve të tij, derisa tani ka kërkuar t’i kthejnë ato. Kompania dërgoi pagesa të Bitcoin në vend të dollarëve tek klientët dhe megjithëse po tenton t’i kthejë ato, një pjesë e përdoruesve tashmë i kanë tërhequr. Siç bëhet e ditur, një përdorues me sa duket ka…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy