Google zbulon orën e saj të parë inteligjente

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Google ka zbuluar orën e saj të parë inteligjente në konferencën vjetore të zhvilluesve, raportoi BBC-ja të mërkurën.

Google Pixel Watch kombinon sistemin e vet operativ Wear me gjurmuesin e shëndetit Fitbit.

Fitbit u ble nga Google për 2.1 miliardë dollarë në vitin 2019.

Ora mund të çiftohet vetëm me pajisjet Android dhe është e përputhshme me 4G, që do të thotë se mund…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy