Kompanisë së kriptovalutave “Nomad” i vidhen 190 milionë dollarë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Firma amerikane e kriptove “Nomad” është goditur nga një vjedhje prej 190 milionë dollarësh, thanë të martën studiuesit e blockchain, grabitja më e fundit e tillë që goditi sektorin e aseteve dixhitale këtë vit.

Nomad tha në një postim në Twitter se ishte “në dijeni për incidentin” dhe aktualisht po hetonte, pa dhënë detaje të mëtejshme apo vlerën e…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy