Lansohet iPhone 14 në dy modele e në 5 ngjyra

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple ka lansuar të mërkurën pasdite modelet më të fundit të telefonit të saj të mençur, iPhone 14.

Ai nuk do të jetë më i disponueshëm në madhësinë më të vogël, Mini dhe në vend të kësaj Apple do të ofrojë një “iPhone 14 Plus”, raportoi The Independent të mërkurën.

Deri më tani, përdoruesve u është dashur të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy