Messengeri, Instagrami dhe WhasAppi bien nga sistemi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Messengeri, Instagrami dhe WhatsAppi kanë rënë nga sistemi.

Më shumë se 123 mijë përdorues kanë raportuar probleme me Instagramin në DownDetector. Më shumë se 23.000 përdorues kanë raportuar probleme me WhatsAppin në DownDetector. Messengeri duket se është prekur gjithashtu, me më shumë se 5.000 raporte të problemeve në DownDetector.

Facebooku, që zotëron të treja këto rrjete, nuk iu përgjigj menjëherë një kërkese për koment.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy