Meta nis këtë vit testimin e mjeteve të përmbajtjes për reklamuesit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kompania teknologjike Meta ka njoftuar të enjten se do të ndërtojë mjete të reja për të lejuar markat të parandalojnë shfaqjen e reklamave të tyre pranë përmbajtjeve të papërshtatshme në Facebook dhe në Instagram.

Siç ka bërë të ditur kompania, testimi i këtyre mjeteve do të fillojë gjatë këtij viti, në mënyrë që të lansohen në fillim…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy