Mini Mojito, njihuni me makinën e plazhit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mini Mojito, njihuni me makinën e plazhit

Në Angli do të prezantohet këtë javë Mini Mojito, një model i ri që pretendon të kthehet në simbol i vërtetë në zonat e plazhit.

Krijuesi i kësaj makine është Crayford, një ndërmarrje karrocerie britanike që ka rreth 60 vite histori dhe që është bërë i famshëm në të kaluarën për përshtatjet e versioneve të Mini, Rover, Lotus apo Mercedes-Benz.

Mini Mojito nuk ka dyer, ndërsa çatia mund të montohet nëse e shihni të arsyeshme.

Sigurisht që motori i kësaj makine është elektrik, por Crayford nuk ka dhënë detajet teknike të tij.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy