Një nga lojërat kompjuterike më të njohura është bërë falas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Loja e njohur kompjuterike “Battle Rroyale” e PUBG-së tash e tutje është falas.

PUBG Battlegrounds është falas për PC dhe konsola dhe përdoruesit mund të marrin shumë thjeshtë një llogari e të luajnë.

Kjo u lejon atyre qasje në pjesën më të madhe të përmbajtjes së kësaj loje, por jo në të gjithën. Disa shtesa premium duhet të blihen.

Lojtarët…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy