Publikohen versionet e Samsung Galaxy Z Flip4

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ngjarja e madhe e Samsungut po afrohet. Më 10 gusht do të shpalosen telefonat e rinj, Galaxy Z Fold4 dhe Z Flip4, për të cilin tashmë kanë rrjedhur pamjet në të katër llojet e ngjyrave.

Ai do të vijë në ngjyrë grafiti, rozë, vjollcë dhe të kaltër, shkruan “GSMArena”.

Flip 4 do të përdorë setin e procesorit Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, dhe pritet të vijë me ekran…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy