Samsung e sheh 2022-tën si vit të fortë për njësinë e çipave dhe të komponentëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kompania elektronike Samsung, pret që sektori i saj i çipave dhe komponentëve të performojë fuqishëm këtë vit pasi duket të rrisë furnizimin duke përmirësuar operacionet në një treg të ngushtë global, ka thënë bashkë-drejtori i ri ekzekutiv i kompanisë, Kyung Kye-hyun, këtë të mërkurë.

Biznesi i çipave dhe komponentëve pritet të tejkalojë…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy