Samsungu përfitoi shumë në muajin e lansimit të Galaxy Z Fold 3

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsungu thotë se ka shitur më shumë pajisje të palosshme në muajin e lansimit të Galaxy Z Fold 3, sesa në të gjithë vitin 2020.

Ndërkohë që viti 2021 po i afrohet fundit dhe CES 2022 po afrohet, Samsungu ka raportuar se konsumatorët kanë dalë me shumicë për të blerë pajisjet e saj të palosshme, me kompaninë që dërgon katër herë më shumë këtë vit…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy