Sony prezanton celularin e ri Xperia në 14 prill

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sony ka njoftuar se në datën 14 prill do të prezantojë një produkt të ri. Edhe pse nuk ka treguar gjë zyrtare, mendohet se marka do të lançojë celularin e ri Xperia, që do të quhet Xperia 1 III.

Sipas “The Verge”, ky celular do të ketë një procesor Snapdragon 888, 12 GB RAM dhe një ekran 4K.

Gjithashtu, do të ketë vend për kufje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy