Tani në FIFA Mobile mund të jeni trajner i një ekipi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lojtarët e lojës elektronike, FIFA Mobile, të cilët preferojnë të menaxhojnë një ekip në vend që të kontrollojnë lojtarët, tani kanë një shans për ta bërë këtë, shkruan Bloomberg.

EA ka prezantuar një modalitet të ri të menaxherit, i disponueshëm në FIFA Mobile për pajisjet Android dhe iOS. Ky ‘mod’ është i përqendruar në strategji…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy