Bëni Like Struga.info në Facebook


Twitter nxjerr në ankand statujën e zogut dhe objekte të tjera

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Twitter po nxjerr në ankand qindra objekte nga zyra e tij në San Francisko në internet, përfshirë edhe statujën me zogun e kompanisë që cicëron.

Një statujë që tashmë ka arritur një çmim prej 11,000 dollarësh dhe kanë mbetur vetëm 24 orë deri në përfundimin e ankandit.

Në shitje janë edhe shumë artikuj nga kuzhina e selisë së Twitter-it, ku Elon Musk hoqi drekën falas. Dhe kështu aparati i kafesë La Marzocco dhe pajisje të tjera përfundojnë në ankand, së bashku me dy tavolina kafeje Herman Miller që kushtojnë 2000 dollarë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy