Twitteri nuk ia pranon Muskut tërheqjen nga blerja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përfaqësuesit ligjorë të Twitterit po e konsiderojnë “të pavlefshme” tërheqjen e Elon Musk nga blerja e rrjetit social, duke i kërkuar ta finalizojë marrëveshjen me blerje, raportoi CNN-i të martën.

Në letrën e publikuar nga përfaqësuesit, thuhet se Musk e shkeli marrëveshjen dhe një vendim i tillë është i gabuar.

“Përfundimi i supozuar i zotit Musk dhe…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy