Twitteri po teston kombinimin e fotove, videove dhe GIF-ve në një ‘tweet’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Twitteri po teston një veçori që do t’i lejojë përdoruesit të përdorin formate të ndryshme në një ‘tweet’ [cicërim] të vetëm, shkruan Bloomberg.

Kjo do të thotë që përdoruesit do të jenë në gjendje të shtojnë një foto, video dhe GIF në një ‘tweet’ të vetëm. Ata që përdorin Twitterin e dinë se deri më tani…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy