Videoloja me mace po bën para për mirëqenien e maceve reale

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Heroi virtual i maceve nga sensacioni i ri i lojërave video “Stray” jo vetëm që ecën përgjatë tubave të ndryshkur, kërcen nëpër rrugë dhe dekodon të dhëna në një qytet në dukje të braktisur. Macja e guximshme portokalli po ndihmon edhe macet e botës reale, shkroi të enjten AP.

Falë platformave për mbledhjen e fondeve në internet, lojtarët po luajnë…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy