Volkswagen nxjerr mjetin e ri elektrik, prezantohet karrigia që do ta donin të gjithë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kompania Volkswagen ka zbuluar ditët e fundit një mjet të ri elektrik që do të bënte anëtarët e stafit të kishin zili çdo koleg që do të ishte në posedimin e një të tille.

Ekipi i automjeteve komerciale të Volkswagen në Norvegji prezantoi karrigen elektrike të zyrës e pajisur me një mori risish teknologjike që mund t’i gjeni në makinat më të fundit me bateri të kësaj kompania.

Karrigia ka të përfshirë një kamerë për të parë nga pas, sensorë parkimi, bori, fenerë dhe një ekran me prekje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy