Windows 11 i disponueshëm për shkarkim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Windows 11 tashmë është zyrtarisht i disponueshëm për t’u shkarkuar. Nëse keni blerë një kompjuter Windows 10 së fundmi, do të thotë se ju mund ta shkarkoni Windows 11 falas.

Për të tjerët lansimi i Windows 11-s do të jetë gradual. Microsoft thotë se kompjuterët ekzistues me Windows 10 dhe që përmbushin kriteret e Windows 11 do të marrin përditësimin përmes Windows…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy