“Maratona Këngë Moj” në Belsh/ Rrugëtimi mbyllet nesër me mbremjen magjike në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Maratona Këngë Moj” në Belsh/ Rrugëtimi mbyllet nesër me mbremjen magjike në Tiranë

Rrugëtimi i maratonës “Këngë Moj” nëpër qytetet e Shqipërisë po i afrohet fundit.

Mbrëmja e së hënës mblodhi në sheshin kryesor të Belshit qindra qytetarë për të shijuar përreth dy orë muzikën më të mirë popullore dhe të lehtë nga emrat më në zë të skenës.

Advertisement

KËNGËTARET

Të ardhur jo vetëm nga Belshi, por dhe nga zonat përrtheth qytetarët kërcyen e kënduan së bashku me artistët. Për ta organizime të tilla janë të domosdoshme në qytetet e tyre.

Advertisement

 

QYTETARET

 

Gjithçka u organizua nën kujdesin e bashkisë së Belshit. Ky produksion i “Vizion Plus”, do të përmbyllë turin e tij me një mbrëmje magjike në Tiranë më datë 31 gusht.

Advertisement

 

Ndërkohë, për të gjithë ata që nuk mundën ta shijonin nga afër magjinë e Maratonës në Belsh, do të kenë mundësinë ta ndjekin në ditët në vijim në ekranin e “Vizion Plus”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy