Nata e tretë e “Gjeniut të Madh”; garë e fortë mes 6 konkurentëve të rradhës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nata e tretë e “Gjeniut të Madh”; garë e fortë mes 6 konkurentëve të rradhës

Plot emocione u mbyll edhe nata e tretë e spektaklit “Gjeniu i Madh”, mbrëmjen e së enjtes në ekranin e Vizion Plus.

Gjashtë konkurrentët e fundit të këtij edicioni u prezantuan përpara publikut dhe jurisë.

Nën ethet e skenës talentet e gjeniut interpretuan disa prej këngëve më të njohura shqiptare e jo vetëm.

Ndonëse me profesione të ndryshme kjo nuk i pengoi konkurrentët të ndjekin ëndrrën e tyre për muzikën.

Advertisement

Nata e tretë solli dhe prezantimin e plotë të 16 pjesëmarrësve të “Gjeniut”.

Por gara e vërtetë nis nga kjo javë, ku konkurrentëve do t’ju duhet të sfidojnë njëri tjetrin përpara jurisë për të prekur finalen e madhe.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy