“20-vjeçarja greke u vra nga një bandë shqiptaro-greke”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“20-vjeçarja greke u vra nga një bandë shqiptaro-greke”

Tre grabitësit që mbytën për vdekje 20-vjeçaren greke dyshohet se janë shqiptarë dhe grekë.

Sipas mediave fqinje, pas këtij krimi fshihet një bandë e përbërë nga shqiptarë dhe grekë, të profilizuar për vrasje.

Advertisement

Ata përdorin rrugicat e lagjeve për t’iu shmangur postblloqeve të policisë.

Zyrtarët grekë hedhin dyshime se autorët do të kishin vrarë edhe bashkëshortin e saj, pasi i kishin lidhur sytë dhe i kishin vënë izolues në gojë, por atij i kishte rënë të fikët dhe grabitësit menduan se kishte vdekur.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy