30-vjeçari tenton të rrëmbejë të miturën në mes të rrugës, momenti kapet nga kamerat

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një burrë në Florida, i armatosur me një thikë, ka tentuar të rrëmbejë një vajzë 11-vjeçare teksa po priste në stacion autobusin e shkollës.

Ai doli nga makina dhe iu afrua vajzës për ta futur në makinë, por ajo i shpëtoi nga duart.

Advertisement

Autori identifikohet si Jared Paula Stanga, 30 vjeç. Aktualisht, e mitura është në gjendje të mirë dhe pranë familjes së saj, ndërsa zyra e sherifit ka njoftuar se rrëmbyesi është në paraburgim.

30-vjeçari, i cili ka një të shkuar kriminale, akuzohet për tentim rrëmbim dhe sulm fizik.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy