Alfred Lela: Ore më dhunuan. Nxehet Sokol Balla: Po çohu rrihe dhe ti pra. Ça të të them o burrë?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryeministri Edi Rama është i ftuar ditën e sotme në emisionin “Real Story”. Debati në studio ka arritur pikën ‘e vlimit’ dhe të ftuarit kanë nisur që të përplasen me moderatorin Sokol Balla.

Për shkak të debateve me tone të larta të analistëve Alfred Lela dhe Agron Gjekmarkaj, Balla ka ndërhyrë me tone të ashpra duke u kërkuar që të ruajnë qetësinë.

Alfred Lela: Po unë u dhunova…

Sokol Balla: Po çohu rrihe dhe ti. Ça të të them unë o burrë?

Advertisement

Agron Gjekmarkaj: Jo unë nuk çohem se jam katolik.

Sokol Balla: Po rri pra tashi se s’po mbarojmë dot. Respekto emisionin, mos respekto kryeministrin. Se s’po mbarojmë dot një pyetje.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy