Ariu ngec në një shtyllë elektrike, qyteti pa energji elektrike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ari është filmuar në Arizona, teksa ngjitet në një shtyllë elektrike. Ai ka ngecur atje dhe për shkak se u ngatërrua në telat e shtyllave.

Një punonjës i linjës së ndërmarrjes tha se u detyruan të ndërpresin menjëherë energjinë elektrike, në mënyrë që ariu mos të lëndohej.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy