Dalin emrat/ Kush është çifti shqiptar që u vra në Itali nga ish-bashkëshorti i gruas

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dalin emrat/ Kush është çifti shqiptar që u vra në Itali nga ish-bashkëshorti i gruas

Është identifikuar çifti i shqiptarëve që u gjendën të vrarë në banesën e tyre në Itali.

Sipas mediave vendase, bëhet me dije se viktimë mbetën Mynevere Karabollaj , 37 vjeçe ( mbiemri i vajzërisë Vera Myrtaj ) dhe Flonino Merkuri 23 vjeç, të cilët u vranë me thikë nga ish bashkëshorti i gruas.

Advertisement

Ngjarja e rëndë u zbulua mbrëmjen e të dielës nga policia, të cilët u vunë në lëvizje pas njoftimit që morën nga vajza e 37 vjeçares, se nuk kishte komunikuar me nënën në telefon.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lagje jo shumë larg via Roma, në Spinea.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy