“Doktor vdekja”: Vdekje narkoshtetit, qytetarët do ta përmbysin Ramën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Doktor vdekja” Sali Berisha ka bërë një thirrje të fortë pasditen e sotme në lidhje me pjesmarrjen dhe atë çfarë pritet të ndodhë në protestën e orës 16:30, ku shprehet se ka ardhur koha për vdekjen e dikaturës së drogës.

Statusi i plotë:

Te gjithe ne miting ne 16:30! Te perserisim historine!

Sot ne ora 16:30 Tirana e tere derdhet ne bulevardin e saj me parullen e dhjetorit 1990 “Poshte Diktatura”

Advertisement

Por ne 1990 behej fjale per diktature moniste komuniste ndaj dhe qytetaret therrisnin vdekje , vdekje, vdekje komunizmit dhe e permbysen ate.

Kurse tani behet fjale per diktature moniste te bazuar mbi drogen.

Prandaj edhe dje qytetaret therrisnin vdekje, vdekje, vdekje narkoshtetit dhe do ta permbysin ate.

Nderim qytetareve trima dhe guximtare qe shpejt me armen e guximit te tyre do permbysin narko diktaturen e bastardit te bllokmeneve hoxhist Edvin Kristaq Xhelati! sb

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy