FOTOT: Ylli i ‘Twilight’ dhe e dashura e tij gjenden të vdekur në apartamentin e tyre!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ylli i ‘Twilight’ Gregory Tyree dhe e dashura e tij Natalie Adepoju janë gjendur të vdekur në shtëpinë e tyre në Los Angelos.

Autoritetet nuk e kanë bërë të ditur shkakun e humbjes së jetës të çiftit, por sipas ‘TMZ’ në shtëpinë e dyshes është gjetur një substancë e bardhë.

Ka qenë kushëriri i Gregory ai që ka gjetur çiftin pa jetë, kur ka shkuar për t’i kontrolluar.

Aktori 30 vjeçar dhe partnerja 27 vjeçare po dilnin prej një viti, ndërsa secili prej tyre ka nga një fëmijë nga marrëdhënie të mëparshme.

Advertisement

Boyce ishte baba i një djali 10 vjeçar, e po ashtu edhe Adepoju ishte nënë e një djali.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy