Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpi së bashku me të dashurën, pranë trupave të tyre… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktori i njohur i filmit “Twilight”, Gregory Tyree Boyce, është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Las Vegas.

Mediat e huaja shkruajnë se e vdekur është gjetur edhe e dashuria e 30-vjeçarit. Ekspertët mjeko-ligjorë kanë njoftuar se aktori dhe 27-vjeçarja kanë humbur jetën më 13 maj.

Raporti i autopsisë ende nuk është bërë zyrtar për të zbuluar se cilat kanë shkaqet e vdekejeve të tyre të parakohëshme.

Advertisement

Burimet thonë se pranë trupave të tyre është gjetur një substancë e bardhë, çka ka shtuar dyshimet se çifti ka vdekur për shkak të një overdoze, por kjo mbetet për tu konfirmuar nga autoritetet

Boyce u bë i njohur pas rolit të tij në sagën “Tëwilight” përkrah aktores Kristen Steëart në vitin 2008, i cili luajti rolin e një student në shkollën e mesme.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy