FOTO+VIDEO- Dalin pamjet nga masakra në Greqi/ 25 plumba u morën jetën 6 personave

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO+VIDEO- Dalin pamjet nga masakra në Greqi/ 25 plumba u morën jetën 6 personave

25 plumba rezultuan fatale ëpr 6 persona, të ciët sipas mediave greke dyshohet të jenë shqiptarë.

 

Protothema ka publikuar foto dhe video nga vendi i ngjarjes, ku shihet se 5 persona janë ekzekutuar brenda në makinë dhe një tjetër, që dyshohet të jetë shoferi, në tentativë për tu larguar është ekzekutuar jashtë automjetit.

 

Advertisement

Si fillim u bë e ditur se personat e  përfshirë në masakër  ishin  romë, por pak më vonë  u ngriten dyshimet se mund të ishin grupe rivale të mafiozëve shqiptarë. Policia po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

 


 

 

Advertisement

FOTO+VIDEO- Dalin pamjet nga masakra në Greqi/ 25 plumba u morën jetën 6 personave

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy