I ngacmoi të dashurën/ Sherr me gurë e shkopinj mes italianëve dhe shqiptarëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
I ngacmoi të dashurën/ Sherr me gurë e shkopinj mes italianëve dhe shqiptarëve

Një sherr mes italianëve dhe shqiptarëve në zonën e Casertës ka përfunduar me 4 të arrestuar.

Sipas medieve italiane, një 36-vjeçar italian i ka  ngacmuar të dashurën 21-vjeçarit shqiptar duke bërë që ata të përleshën me çka mundën, gurë dhe shkopinjë.

Advertisement

Karabinierët arritën me vështirësi t’i bllokonin.

Dy shqiptarët dhe dy italianët u arrestuan dhe janë në pritje të gjykimit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy