Kaos dhe panik, të shtëna me armë zjarri në një qendër tregtare në Sidnej

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kaos dhe panik, të shtëna me armë zjarri në një qendër tregtare në Sidnej

Kaos dhe panik në një qendër tregtare në Sidnej.

Informacionet paraprake bëjnë me dije se dy persona kanë terrorizuar qytetarët. Mediat lokale raporotojnë se në qendër janë shënuar të shtëna me armë zjarri.

Dëshmitarët thonë se një burrë po ndiqte me thikë njerëzit në qendrën tregatre.

Sipas informacioneve ende të pakonfirmuara autorët ishin dy. Njëri ra i vdekur nga zjarri i policisë ndërsa tjetri u arratis.

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy