Këngëtari shkodran tallet rëndë me liderët e PD e LSI: Në rrënojat e Teatrit po kërkohet për trupat e Bashës dhe Kryemadhit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtari Luiz Ejlli është tallur me kreun e PD, Lulzim Basha dhe kryetares së LSI, Monika Kryemadhi.

Ejlli ka ironizuar teka shkruan se “në rrënojat e Teatrit po kërkohet për trupat e Bashës dhe Kryemadhit”.

Kjo tallje dhe ironi ndaj tyre, vjen pas deklaratave të Bashës dhe Kryemadhit se fadroma do të kalonte mbi trupat e tyre për të shembur godinën e Teatrit.

“Nëse do të vjnë fadromat, Monika Kryemadhi e Lulzim Basha do jenë përballë fadromave dhe le të hypin mbi trupat tanë” deklaroi mbrëmë kryetarja e LSI.

Advertisement

Ndërkohë, orët e para të mëngjesit të sotëm fadromat shkuan dhe shembën godinën e Teatrit./

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy