Lazio si Munchengladbah, fton tifozët të mbushin stadiumin me portrete

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vendosja e fotografive të tifozëve në shkallët e stadiumeve për të krijuar iluzionin e një atmosfere të ngrohtë është kthyer në modë tanimë nga shumë klube.

Pas Dinamo Mink, klubit ideator të këtij trendi dhe gjermanëve të Gladbah në Bundesligë edhe klubi italian i Lazio i ka propozuar mbështetësve të skuadrës të dorëzojnë portretet e tyre për t’i ngjitur ato në stadiumin Olympico.

“Do t’ia japim mundësinë të gjithë atyre që duan të jenë prezentë në mënyrë virtuale në stadium”, shkruan klubi kryeqytetas në një postim në faqen zyrtare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy