Luks, femra dhe “tufa” me para, dënohet me 37 vite burg “koka” e bandës së drogës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Luks, femra dhe “tufa” me para, dënohet me 37 vite burg “koka” e bandës së drogës

“Koka” e bandës së trafikut të drogës nga Irani, Aram Sheibani është dënuar me 37 vite burg.

 

40-vjeçari njihet për jetën e tij luksoze dhe kishte një pasuri më shumë se 5 milionë paund në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Spanjë.

 

Advertisement

Para dy vitesh, policia i gjeti 167 mijë paund, sasi që e kishte fshehur në një kasafortë brenda banesës së tij në Altrincham.

 

Në të gjitha pronat e tij, policia i sekuestroi 1,2 milionë paund, si dhe 1,3 milionë paund në kriptovaluta.

 

Advertisement

Sheibani njihej si një person që nuk hezitonte ta ekspozonte jetën e luksoze në rrjetet social.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy