Mbyllet protesta, Edmond Budina: Të mbajmë një minutë heshtje për teatrin, do ta bëjmë Shqipërinë si gjithë Europa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Edmond Budina i ka ftuar qytetarët që të mbajnë një minutë heshtje për nder të godinës së vjetër të Teatrit Kombëtar.

“Një minutë heshtje për të reflektuar dhe më pas thërrisni Rroftë Teatri, Rroftë Demokracia, Rroftë Shqipëria”, apeloi ai. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy