Edmond Budina: Më përpara Rama më frymëzonte sepse kishte guxim të thoshte atë që nuk e thoshin shumë të tjerë, por tani populli shqiptar duhet të ngrihet se ai ka ndryshuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Edmond Budina: Më përpara Rama më frymëzonte sepse kishte guxim të thoshte atë që nuk e thoshin shumë të tjerë, por tani populli shqiptar duhet të ngrihet se ai ka ndryshuar

Edmond Budina ka kërkuar protesta mbarëpopullore.

Ai ka ftuar qytetarët që t’i bashkohen iniciativës së tij dhe opozitës për të larguar qeverinë aktuale.

Në një intervistë për News24, Budina shprehet se kryeministri aktual ka shumë mëkate dhe duhet të largohet.

Ndërkohë, ai kujton edhe të shkuarën ku ndalet te njohja e tij me shefin e qeverisë.

Advertisement

Artisti thotë se dikur Rama e ka frymëzuar për shkak të guximit që kishte për të reaguar ndaj fenomeneve shqetësuese të kohës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy