Miu hyn në parlament dhe ndërpret seancën, si reagojnë deputetët (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një mi, i cili u shfaq papritur në ambientet e brendshme të Parlamentit të Andalusias në Spanjë u bë shkak për ndërprerjen e menjëhershme të seancës.

Miu u shfaq në parlament në çastin kur deputetët po përgatiteshin që të votonin.

Advertisement

Siç duket edhe nga pamjet që u bënë menjëherë virale, pjesëmarrësit u çuan nga vendet e tyre për t’i “shpëtuar” brejtësit.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy