Monika Kryemadhi i fut tmerrin shqiptarëve: Organet e fëmijëve tuaj Rama do t’i shesi jashtë shtetit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Protestues të opozitës dhe aktiviste te shoqerise civile jane mbledhur ne shesh te protestojne kunder shembjes se Teatrit Kombetar.

Dikush nga aktivistet e pyeti Monika Kryemadhin nese do te amnistohet shembja e Teatrit kur opozita te vije ne pushtet. Kryemadhi u pergjigj thjesht.

Ndërkohë ajo paralajmëroi se Edi Rama do vijë një ditë që do t’ua marrë organet fëmijëve të shqiptarëve dhe do t’i trafikojë jashtë shtetit.

Kryemadhi nuk ngurroi të sulmonte edhe një tjetër gazetare: “Hiqe maskën njëherë se të bllokon frymëmarrjen. Se nuk të merr truri ajër pastaj” – tha ajo.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy