PD linçon publikisht këshilltarët bashkiakë të Tiranës: T’i poshtërojmë të gjithë, kudo t’i shohim!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish-ministrja e Lulzim Bashës, Mierla Karabina, pasi ka lexuar emrat e disa anëtarëve të Këshillit Bashkiak Tiranë gjatë protestë, ka kërkuar poshtërimin e tyre publikisht.

Faji i tyre, sipas ish-ministres teknike, është fakti se kanë votuar për shembjen e Teatrit.

Sipas Karabinës, ata janë pasardhës të komunistëve dhe duhen poshtëruar, sa herë të shihen në rrugë.

Ironia është se ish-ministrja kukull e Lulzim Bashës, kërkon të luftojë komunistët, që sipas saj janë në pushtet, me të njëjtat metoda që përdorte Enver Hoxha, me fletërrufe dhe linçim publik.

Advertisement

(TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy