Po grindeshin me njëri-tjetrin në ballkon, çifti bie nga kati i dytë (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Po grindeshin me njëri-tjetrin në ballkon, çifti bie nga kati i dytë (VIDEO)

Një çift rus ka rënë nga kati i dytë i ballkonit të shtëpisë së tyre.

 

Olga Volkova dhe Yevgeny Karlagin, të dy 35 vjeç, u filmuan nga kalimtarët, teksa debatonin në ballkonin e tyre në një rrugë në Shën Petersburg.

 

Advertisement

Kangjellat nuk e kanë mbajtur dot peshën e tyre, duke bërë që çifti të humbasë ekuilibrin dhe të rrëzohet nga kati i dytë i ndërtesës së tyre.

 

Ata u dërguan me urgjencë në spital, ku u operuan për dëmtime të rënda. Fatmirësisht, nuk ndodhen në rrezik për jetën.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy