Protesta tek Teatri, PD e Korçës synon t’i bashkohet demokratëve në Tiranë: Pengesa kemi postblloqet e Policisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dega e Partisë Demokratike në Korçë kërkon të orgnaizojë simpatizantë për të mbështetur protestën e Teatrit në Tiranë.

Mësohet se ka tentativa organizimi por problemi është tek kontrollet nga Policia dhe leja.

Ndërkohë në qarkun e Korçës dhe jo vetëm, por dhe atë të Elbasanit ka postblloqe kontrolli policie në çdo pikë kryesore të qarkut.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy