Serie A në Tring/ Ja formacionet e mundshme të Interit dhe Milanit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Serie A në Tring/ Ja formacionet e mundshme të Interit dhe Milanit

Sot është radha e kryesuesve  te kampionatit italian për të zbritur në fushë ne javen e 19. Inter luan kundër Torinos ndeshjen e fundit të vitit. Dueli i San Siros mund t’i lejojë minimalisht zikaltërve ta mbyllë vitin kalendarin +4 nga Milani dhe Napoli.

Kuqezinjtë luajnë në transfertë kundër Empolit, ekipi i Bajramit dhe Ismajlit që i ka nxjerrë jo pak probleme ekipeve të mëdha në këtë sezon.

Advertisement

Nga ana tjetër, Napoli do të ketë një duel në letër më të lehtë kundër Spezias së Rey Manajt.

Duelet e sotme sipas kalendarit të javës së 19 të kampionatit italian do të transmetohen në Tring ne tre fasho orari, 16:30, 18:30 dhe  20 e 45.

Advertisement

Me poshte formacionet e mundshme te dy ndeshjeve me te rendesishme te mbremjes, Inter vs Torino dhe Empoli vs Milan.

Inter vs Torino

Advertisement

EMPOLI VS MILAN

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy