SHBA, të shtëna në Arizona: 2 të vdekur dhe 5 të plagosur, përfshirë adoleshentë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
SHBA, të shtëna në Arizona: 2 të vdekur dhe 5 të plagosur, përfshirë adoleshentë

Dy të vdekur dhe pesë të plagosur eshte bilanci nga të shtënat që ndodhën gjatë një takimi në lagje në Yuma, në shtetin amerikan të Arizonës , jo shumë larg kufirit me Meksikën .

 

Viktimat janë dy djem të moshës 19 dhe 20 vjeç, ndërsa mes të plagosurve ka edhe shumë të rinj rreth 15 vjeç.

 

Advertisement

Nuk dihet ende se çfarë e shkaktoi të shtënat dhe për momentin policia nuk ka kapur asnjë të dyshuar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy